• ANASAYFA
  • HAKKIMIZDA
  • HİZMETLERİMİZ
  • YOL YARDIM
  • LASTİK BLOG
  • İLETİŞİM

7/24 Oto Lastikçi İstanbul

Müşterilerimizi memnuniyeti ile önce çıkan 7/24 Lastikçi İstanbul Servisi Lastik tamiri, köprü lastikçisi, İstanbul'un her bölgesine hızlı lastik yol yardım ekibi olarak hizmet vermektedir. Hızlı ve güvenli bir şekilde aracınızın başında lastik tamiriniz yapılmaktadır. Araçlarınızda yedek lastik değişimi, lastik basıncı kontrolü, yama yapma, yarık lastik değişimi, çivi batmış lastiklerde hızlı tamir, lastik tamir seti kullanımı hizmetleri verilmektedir.

Köprüye en yakın lastikçi aramalarınızda firmamız İstanbul'daki tüm köprülere anında müdahale etmektedir. Lastik tamir bakım değişimi, hava basma için kompresör ihtiyaçlarınız yolda lastik patladıysa ve gece açık lastikçi arıyorsanız hemen bize ulaşın. Lastikleriniz aracınızın başında anında tamir edilir.

 

LASTİK TAMİR HİZMETİ

Her çeşit araç ve her marka lastik için araç başında müdahale ile tamir hizmetimiz vardır. Gezici lastik tamir aracımız ile aracınızın başında anında tamir patlak yama ve lastik hava basma işlemleri yapılmaktadır. En yakın lastikçi aramalarınızda kısa sürede yanınızdayız.

 


LASTİK SERVİS HİZMETİ

Aracınızdan sökülen lastikleriniz gerekli görüldüğünde servise götürülerek tamir ve bakımları yapılmaktadır. Gezici mobil lastik tamir araçlarımız ile sizleri yolda kalmasını engelledikten sonra gerekli durumlarda lastikleriniz servise alınır ve gerekli işlem yapıldıktan sonra adresinize teslim edilir.

Ayrıca yazlık / kışlık lastik değişimlerinde ve lastik oteli ihtiyaçlarınızda yine lastik servisi hizmetimizi kullanabilirsiniz.

Kar lastiklerinin takılması, lastiğe zincir takılması ve lastik hava basınçlarının kontrol edilmesi hizmetlerimiz vardır.

 


LASTİK BAKIM HİZMETİ

Özellikle yedek lastik - stepne lastiklerde ihtiyacınız olduğu anda sizi yolda bırakmaması adına düzenli bakımlarının yapılması önemlidir. 

 


LASTİK SATIŞ

Sıfır ve ikinci el lastik alış satış hizmetlerimiz vardır. Yazlık lastiklerde kampanya ve kışlık lastiklerde kampanyalı fiyatlarımızdan yararlanmak için hemen arayın.

 


Geri Dön

İstanbul Lastik Servisi5234 Kişi Hizmet Aldı

 


 

 

 


7/24 Lastik Servisi Profesyonel Lastik Tamir Bakım Hizmetleri - İstanbul

Tüm İstanbul'a Hizmetimiz Vardır

Tüm İstanbul'a Servisimiz Vardır

0536 522 02 73
 info@724lastikciistanbul.com

 
Türk Web Ajans